Украина в топ-5 глобальной революции электротранспорта

03/04/2017

Авторитетное издание InsideEVs составило очередной международный рейтинг стран, в которых наиболее активно развивается сегмент электромобилей. Эксперты издания весьма высоко оценили процессы, происходящие в нашей стране и поместили Украину на пятое место в Топ-10 стран, наиболее близких к «электромобильной революции». В результате Украина пропустила вперед только таких признанных лидеров сегмента, как Китай, Норвегию, Швецию и Исландию и оставила позади себя США, Южную Корею, Японию, Францию и Нидерланды.

В итоге, Топ-10 стран, где активнее всего развиваются электромобили, и набранные ими баллы выглядит следующим образом:

Следующие новости
В Украине резко выросла цена на горючее
В среднем стоимость поднялась на 50 копеек. В течение 10-11 апреля на АЗС произошло массовое подорожание бензинов и ДТ на 0,1 – 1,0 грн/л. Об этом сообщает консалтинговая компания UPECO, ссылаясь на данные ежедневного ценового мониторинга рынка нефтепродуктов. Отметим, что на АЗС Укрнафта и станциях контролируемых ГК Приват топливная линейка снова подорожала на 50 коп./л. Ранее, в пятницу 7 апреля, оператор поднял стоимость топлива на 50 коп./л. Также, стоимость бензина и ДТ выросла в сетях БРСМ-Нафта, Amic Energy и Sun Oil. Кроме того, на фоне подорожания цен на АЗС крупных сетей лоукост сегмента розничного рынка, цены выросли на региональных АЗС. Таким образом, средняя стоимость бензинов и ДТ на АЗС в Украине выросла до: А-92 - 23,85 грн/л, А-95 - 24,60 грн/л, А-95 Премиум - 25,80 грн/л, ДТ - 22,13 грн/л и ДТ Премиум - 23,93 грн/л.
11/04/2017
ПОДРОБНЕЕ
Електромобілі для населення можуть подешевшати більш, ніж на 40 відсотків, якщо наш законопроект буде прийнято
Електромобілі для населення можуть подешевшати більш, ніж на 40 відсотків, якщо наш законопроект буде прийнято. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян сьогодні, 17 березня 2017 року, під час зустрічі робочої групи, яка працює над заходами зі стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні. В зустрічі взяли участь народний депутат України Геннадій Кривошея, представники органів виконавчої влади, профільних асоціацій, громадських організацій та бізнес-кіл. Під час заходу презентовано робочу версію законопроекту, спрямованого на стимулювання розвитку галузі електричного транспорту, який був розроблений Міністерством інфраструктури спільно з народними депутатами та представниками ринку. Законопроект передбачає заходи зі стимулювання попиту на електричний транспорт, створення сприятливих умов для залучення стратегічних інвесторів та розвитку національного виробництва, покращення бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу у сфері пасажирських перевезень, розвиток інфраструктури та підвищення комфорту володіння електричним транспортом.
03/04/2017
ПОДРОБНЕЕ
Друга міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine
Друга міжнародна виставка електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine відбудеться 7 – 9 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б, ст. м. «Нивки». За підсумками першого півріччя 2016 року Україна увійшла до числа лідерів серед країн Європи за кількістю проданих електромобілів. Обійшовши РФ і Польщу, наша країна опинилася на сьомому місці у Європі. У 2015 році продано близько 550 електромобілів, 2016 рік — понад 2 000 електромобілів, до кінця року очікується до 3 000. Встановлено понад 400 зарядних станцій на інфраструктурних об'єктах міст: АЗС, у банках, кінотеатрах, ТЦ і ТРЦ, клініках, ресторанах, готелях. Стартували офіційні продажі Mitsubishi i-MEV, Renault Kengoo ZE, Renault ZOE, BMW i3, BMW i8, КІА Soul, Hyundai IONIQ. Низка банків, лізингових компаній пропонує вигідні умови з кредитування та лізингу при купівлі електромобілів. Виставка PLUG-IN UKRAINE — перша в Україні повномасштабна спеціалізована виставка електротранспорту, яка успішно стартувала в червні 2016 року. Завдання виставки: Популяризація у суспільстві персонального, комерційного та громадського електротранспорту. Формування попиту у споживачів. Створення цивілізованого ринку електромобілів і сервісів. Розширення лінійки повноцінних електричних авто і гібридів, що підзаряджаються Розвиток інфраструктури зарядних станцій. Створення платформи для розробки стратегії розвитку чистого транспорту в Україні.
03/04/2017
ПОДРОБНЕЕ