EVIM Східна Європа – 2017 Київ

03/04/2017

Саміт EVIM
об’єднує разом електричний транспорт, відновну енергію та сталу інфраструктуру. Electric Vehicle and Infrastructure Meeting є платформою спрямованою акселерувати розвиток е-мобільності в світі.

(information in English is here) .

Подія відбудеться 29-31 березня (виставка до квітня, 01) тож, де б Ви не були, ми запрошуємо Вас зробити майбутнє процвітання електромобільності разом!

EVIM East Europe – 2017 (Зустріч з електричних транспортних засобів та інфраструктури) є міжнародною подією, в форматі саміту, в Києві, Україна, яка має на меті забезпечити дискусійний та нетворкінговий фреймворк для розвитку електричної мобільності в Східній Європі та є одним з двох європейських EVIM подій, які покривають СЕЕ-регіон (Центральна та Східна Європа), як один з найперспективніших електромобільних ареалів, що найбільш швидко розвиваються в світі.

EVIM (Electric Vehicles and Infrastructure Meeting) є об’єднаною мережею міжнародних зустрічей, націлених принести нові можливості, технології та інвестиції в ринок електричних транспортних засобів, що швидко розвивається, надаючи фреймворк ефективного діалогу та співпраці бізнесу, уряду та місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, торгівельних палат, преси, науки та освіти, соціальних ініціатив, культури та мистецтва, як найкращої платформи для спільного зростання та сталого розвитку суспільства.

EVIM це є також глобальною спільнотою професіоналів, залучених в галузі е-мобільності, відновних джерел енергії, та сталої інфраструктури, а також архітектури середовища людини.

Наша місія: принести сталий транспорт в широке, щоденне використання, через розвиток ринку та розширення інфраструктури.

Наша візія: трансформувати довкілля та життя людей в чисте, здорове, безшумне та бездимне.

Наші цінності: трансформувати довкілля та життя людей в чисте, здорове, безшумне та бездимне.

Ми збираємось на EVIM, щоб, в професійній спільноті та зручному середовищі, обговорити можливості та перспективи, спільно визначити та поширити бачення електричної мобільності в Східній Європі, розвиток використання електромобілів в комерційній діяльності та муніципальних сервісах (громадський міський і міжміський транспорт, доставка, таксі, пошта, служби обслуговування міста та ремонтні служби, etc.), економічний ефект від EV, як основну мотивацію розширення використання.

EVIM East Europe – 2017 розбиває стереотипи та створює новий погляд на перший вхід компаній на ринок, забезпечуючи впізнаваність бренду, уможливлюючи зробити це в один з найбільш ощадливих та дружніх до довкілля способів.

Адженда (порядок денний)EVIM надає платформу міжнародного саміту для крос-дисциплінарної співпраці трьох взаємопов’язаних фундаментальних галузей економіки сталого розвитку:

  • Електричної мобільності
  • Відновних джерел енергії та енергопостачання
  • Сталої інфраструктури та архітектури середовища людини

Теми

  • Економічна стратегія: ринок електричних транспортних засобів, розвиток галузі, нові інвестиції, бізнес-моделі та робочі місця. Бізнес-середовище та правове підґрунтя: законодавство та механізми заохочення
  • Інфраструктура: архітектура та міське планування, дороги та розширення зарядної мережі, інтеграція та електричного транспорту та відновних джерел енергії у інфраструктурні проекти та розвиток міст
  • Енергія: енергопостачання, під’єднання до мережі та взаємодія з мережею, розумні мережі «smart grid» та живлення електричних автомобілів, інтеграція відновних джерел енергії в архітектурне середовище
  • Технологія та продукти: електричні автомобілі та легкі електричні транспортні засоби, зарядні станції, програмне забезпечення, мережеве обладнання та рішення з управління енергопостачанням, нові продукти та стартапи, OEM та комплектуючі
  • Найкращий досвід: досягнення та приклади успіху
  • Зміна клімату та сталий розвиток: бачення політики розвитку та практика впровадження
Следующие новости
В Украине резко выросла цена на горючее
В среднем стоимость поднялась на 50 копеек. В течение 10-11 апреля на АЗС произошло массовое подорожание бензинов и ДТ на 0,1 – 1,0 грн/л. Об этом сообщает консалтинговая компания UPECO, ссылаясь на данные ежедневного ценового мониторинга рынка нефтепродуктов. Отметим, что на АЗС Укрнафта и станциях контролируемых ГК Приват топливная линейка снова подорожала на 50 коп./л. Ранее, в пятницу 7 апреля, оператор поднял стоимость топлива на 50 коп./л. Также, стоимость бензина и ДТ выросла в сетях БРСМ-Нафта, Amic Energy и Sun Oil. Кроме того, на фоне подорожания цен на АЗС крупных сетей лоукост сегмента розничного рынка, цены выросли на региональных АЗС. Таким образом, средняя стоимость бензинов и ДТ на АЗС в Украине выросла до: А-92 - 23,85 грн/л, А-95 - 24,60 грн/л, А-95 Премиум - 25,80 грн/л, ДТ - 22,13 грн/л и ДТ Премиум - 23,93 грн/л.
11/04/2017
ПОДРОБНЕЕ
Електромобілі для населення можуть подешевшати більш, ніж на 40 відсотків, якщо наш законопроект буде прийнято
Електромобілі для населення можуть подешевшати більш, ніж на 40 відсотків, якщо наш законопроект буде прийнято. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян сьогодні, 17 березня 2017 року, під час зустрічі робочої групи, яка працює над заходами зі стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні. В зустрічі взяли участь народний депутат України Геннадій Кривошея, представники органів виконавчої влади, профільних асоціацій, громадських організацій та бізнес-кіл. Під час заходу презентовано робочу версію законопроекту, спрямованого на стимулювання розвитку галузі електричного транспорту, який був розроблений Міністерством інфраструктури спільно з народними депутатами та представниками ринку. Законопроект передбачає заходи зі стимулювання попиту на електричний транспорт, створення сприятливих умов для залучення стратегічних інвесторів та розвитку національного виробництва, покращення бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу у сфері пасажирських перевезень, розвиток інфраструктури та підвищення комфорту володіння електричним транспортом.
03/04/2017
ПОДРОБНЕЕ
Украина в топ-5 глобальной революции электротранспорта
Авторитетное издание InsideEVs составило очередной международный рейтинг стран, в которых наиболее активно развивается сегмент электромобилей. Эксперты издания весьма высоко оценили процессы, происходящие в нашей стране и поместили Украину на пятое место в Топ-10 стран, наиболее близких к «электромобильной революции». В результате Украина пропустила вперед только таких признанных лидеров сегмента, как Китай, Норвегию, Швецию и Исландию и оставила позади себя США, Южную Корею, Японию, Францию и Нидерланды. В итоге, Топ-10 стран, где активнее всего развиваются электромобили, и набранные ими баллы выглядит следующим образом:
03/04/2017
ПОДРОБНЕЕ